Stage Fever

Gorączka scenicznej mocy!

Zespół coverowy, który rozgrzeje każdy event, nawet wirtualny. Posłuchaj ulubionych przebojów w wykonaniu profesjonalnych wykonawców. Poczuj dźwięki dające energię do niezapomnianej zabawy.

Kontakt

Poznajmy się

ADAM KRAM

Perkusista oraz pomysłodawca, twórca i manager projektu Stage Fever. Na co dzień występuje z Wilkami i Sylwią Grzeszczak oraz zespołem rockowym Chemia, a od 2003 r. jest także perkusistą najbardziej popularnego programu rozrywkowego w Polsce "Jaka to melodia?”.

EWA URBAN

Wokalistka. Ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Mezo, Tede, Kasia Wilk, Sylwia Grzeszczak, Doda czy Kate Ryan. Uczestniczka II edycji telewizyjnego show "Bitwa na Głosy" w drużynie MEZO oraz „The Voice of Poland”, a także jurorka w muzycznym show „Śpiewajmy Razem. All Together Now” w telewizji Polsat.

MARIUSZ DYBA

Wokalista, multiinstrumentalista, poruszający się w wielu gatunkach muzycznych, szerszej publiczności znany jako zwycięzca piątej edycji programu IDOL. Ma za sobą wiele koncertów w Polsce i na świecie. Ekspert od kontaktu z publicznością.

MICHAŁ GROBELNY

Wokalista gościnnie występujący ze Stage Fever. Półfinalista 3 edycji "The Voice Of Poland" w drużynie Tomsona i Barona. Uczestnik takich programów jak: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo IV" oraz "Szansa Na Sukces" i „Mam Talent”.

MICHAŁ MICHOTA

Trębacz, pedagog, muzyk sesyjny. Związany m.in. z Teatrem Rampa oraz Jan Stokłosa Collective Orchestra. Na swoim koncie ma współpracę z topowym zespołem reggae Dubska, El jazz Big-Band oraz Orkiestrą Salonową Radia Pomorza i Kujaw. Laureat konkursu Jazz Jantar w 2014 roku.

JACEK KALISZEWSKI

Basista. Współpracował m.in. z Haliną Frąckowiak. Finalista i uczestnik wielu festiwali oraz programów telewizyjnych takich jak: „Must Be The Music”, „Hit Generator”, "Piknik Country Mrągowo”, „Kabareton”, „Festiwal Debiutów w Opolu”, czy „Jaka to melodia?”

PIOTR PUZON ŻARNOCH

Puzonista, muzyk sesyjny współpracujący także z Sylwią Grzeszczak oraz Jan Stoklosa Collective Orchestra. Doświadczenie sceniczne zdobywał z takimi zespołami jak Enej, Kamil Bednarek, JK big band oraz wiele innych.

MICHAŁ SITARSKI

Gitarzysta gościnnie występujący ze Stage Fever na co dzień związany z legendarnym zespołem Lady Pank.